Farní list

Farní list na únor 2021

  • 1 February 2021
  • KAKY
 
 
 
 
 
 

Únorové číslo Farních listů je vytištěné a připravené k rozebrání v našich kostelích, v Michli a Krči, v elektronické verzi pak ke stažení zde na webových stránkách. Velkou radost máme z velkého vzpomínkového článku o P. Kabátovi, který byl dlouholetým duchovním v naší farnosti. Snad i Vás potěší a zaujme.

Farní list: 

Prosinec 2020

  • 26 November 2020
  • KAKY
 
 
 
 
 
 

Vyšlo poslední číslo Farních listů tohoto roku. Roku, který jsme prožili zcela jistě jinak, než jsme si na jeho počátku plánovali. Farní list je však jistota, na kterou se každý měsíc můžeme těšit :-) V prosincovém čísle najdete řadu článků. Tomáš Matuška například připravil článek z revue Salve od kněze Petra Beneše na téma Eucharistie za časů pandemie, Lukáš Svoboda se zamýšlí nad tzv. fake news. Z praktičtějšího soudku je článek o fungování našeho sálu na Habrovce. Do prosincového čísla se nevešla zpráva o vysvěcení nového kostela na Barrandově. Ale jistě mnozí z Vás tuto událost zaregistrovali. Informace o stavbě kostela a vysvěcení najdete na stránkách: https://www.centrumbarrandov.cz.

Listopadové číslo Farních listů

  • 5 November 2020
  • KAKY
 
 
 
 
 
 

Milí přátelé, vyšlo nové číslo Farních listů. Listopadové vydání je útlejší, najdete v něm však vše na co jste zvyklí: úvodník Otce Alberta, myšlenky Papeže Františka i kalendář. Přestože řada akcí byla potřeba zrušit, nezoufáme. Život farnosti funguje i přes omezení, otec Alberto a Antonio slouží mše svaté v obvyklou dobu a oba naše kostely jsou přede mší svatou otevřené, je tak možné se dohodnout na svátosti smíření či přijít k přijímaní. Nebojme se tyto možnosti využívat. Pokojné srdce a radostnou mysl Vám přejí všichni z redakční rady.

Farní list na říjen

  • 24 September 2020
  • KAKY
 
 
 
 
 
 

V říjnovém čísle najdete několik článků ze života farnosti, reportáž z návštěvy Modřanské vinice našeho farníka, pozvánku na dětský bazárek, zápis z Pastorační rady. K zamyšlení doporučujeme články připravené Jiřím Zajícem: promluva papeže Františka a krátké zamyšlení nad důvěryhodností informačních zdrojů.

Farní list: 

Stránky