Farní kalendář 2020. 10.

  • Posted on: 10 October 2020
  • By: P. Antonio

2020 ŘÍJEN X Farní Kalendář

Klíče: np Nezávazná památka Ÿ p Památka Ÿ sv Svátek Ÿ sl Slavnost

ä každá neděle ● 9:00 ● Michle – fara ● Farní snídaně

ä každá neděle (dle možnosti) ● 10:30 ● Krč – sál ● Farní kavárna

Čt

1

p

Sv. Terezie od Dítěte Ježíše, panna a učitelka církve

 

 

 

Mezinárodní den hudby

2

p

Sv. Andělé strážní

So

3

10:00

Michle – fara ● Katecheze pro děti – 1. Sv. Přijímání

Ne

4

27.

neděle v mezidobí

 

 

08:00

Michle – kostel ● Mše sv.

 

 

p

Sv. František z Assisi, jáhen a zakladatel – Farní slavnost

 

 

10:00

Krč – kostel ● Mše sv.

 

 

11:00

Krč – farní zahrada (sál) ● Oslava

 

 

19:00

Krč – kostel ● Mše sv.

Po

5

17:30

Krč – sál ● Katecheze dětí

Út

6

np

Sv. Bruno, kněz

 

 

9:00

Krč – kostel / sál ● Sedmikrásek

 

 

16:00

Michle – Domov Sue Ryder ● Mše sv. zrušeno

 

 

18:00

Krč – kostel / kavárna Ÿ Sekulární františkáni – Mše sv. a setkání

 

 

18:15

Michle – fara ● Seminář Mystické Antropologii

St

7

p

Panna Maria Růžencová

 

 

20:00

Modlitba Taizé – Nácvik zpěvu od 19:30

Čt

8

 

 

9

np

Sv. Dionýsius, biskup, a Druhů, mučedníci

 

 

np

Sv. Jan Leonardi, kněz

So

10

9:00

Michle – fara ● Katecheze pro dospělé katechumeny

Ne

11

28.

neděle v mezidobí

Po

12

np

Sv. Radim, biskup

 

 

17:30

Krč – sál ● Katecheze dětí

Út

13

9:00

Krč – sál ● Čtyřlístek

 

 

18:15

Michle – fara ● Seminář Mystické Antropologii

St

14

np

Sv. Kalistus I., papež a mučedník

 

 

18:15

Krč – kavárna ● Farní biblická hodina ● Zj 1

 

 

20:00

Krč – sál ● Mužská spiritualita – Chlapi

Čt

15

p

Sv. Terezie od Ježíše, panna a učitelka církve

16

np

Sv. Hedvika, řeholnice, hlavní patronka Slezska

 

 

np

Sv. Markéta Marie Alacoque, panna

 

 

 

Světový den výživy

 

 

19:00

Krč – sál ● Přednáška ● Prof. Tomáš Petráček -
„Není to jen otočený oltář,
aneb jaké možností nám otevřel 2. vatikánský koncil“
- zruší se na neurčito

So

17

p

Sv. Ignác Antiochijský, biskup a mučedník

 

 

9:00

Krč – zahrada ● Brigáda

 

 

10:00

Michle – fara ● Katecheze pro děti – 1. Sv. Přijímání

Ne

18

29.

neděle v mezidobí

 

 

 

Den modliteb za misie

 

 

 

Sbírka ● Na misie Odkládá se na neurčito

Dětský bazar Odkládá se na Listopad

Po

19

np

Sv. Jan de Brébeuf a Izák Jogues, knězí, a druhů, mučedníci

 

 

np

Sv. Pavel od Kříže, kněz

 

 

17:30

Krč – sál ● Katecheze dětí

Út

20

9:00

Krč – kostel / sál ● Sedmikrásek

 

 

16:00

Michle – Domov Sue Ryder ● Mše sv.

 

 

18:00

Krč – kavárna ● Společné nešpory a františkánský růženec

 

 

18:15

Michle – fara ● Seminář Mystické Antropologii

St

21

np

Sv. Karel Rakouský

 

 

 

Den církevních škol

 

 

18:45

Podolí – Na Topolce 14 ● Ekumenická biblická hodina ● Rm 4:15nn

Čt

22

np

Sv. Jan Pavel II., papež

 

 

19:00

Michle – fara ● Pastorační rada farnosti

23

np

Sv. Jan Kapistranský, kněz

 

 

23:59

Uzávěrka farního listu

So

24

np

Sv. Antonín Marie Klaret, biskup

 

 

9:00

Michle – fara ● Katecheze pro dospělé katechumeny

Ne

25

 

Výročí Posvěcení kostela Narození P. Marie  - Farní slavnost

 

 

08:00

Michle – kostel ● Mše sv.

 

 

30.

neděle v Mezidobí U 9:30 Ê 11:00 Ê 19:00 ● Krč ● Mše sv

Po

26

17:30

Krč – sál ● Katecheze dětí

Út

27

9:00

Krč – kostel / sál ● Sedmikrásek

 

 

18:15

Michle – fara ● Seminář Mystické Antropologii

St

28

sv

Sv. ŠIMON A JUDA, apoštoly

Čt

29

 

 

30

 

 

So

31

np

Sv. Wolfgang, biskup

 

 

10:00

Michle – fara ● Katecheze pro děti – 1. Sv. Přijímání

 

 

10:30

Michle – fara ● Rodina Idente