Sál – jak rezervovat

Jak rezervovat

V případě, že chcete rezervovat jednorázovou akci, nejprve se podívejte do kalendáře.
Pokud je tam volno, je velká pravděpodobnost úspěchu (pokud nepřišla nějaká objednávka do formuláře/mailu správce těsně před tou vaší). Pokud je v kalendáři předběžná rezervace, ještě máte šanci, a stojí za optání, kdy bude o předběžné rezervaci rozhodnuto.
Potom vyplňte tento formulář, zde na proklik.
Kdybychom vám do týdne neodpověděli, napište nám pak na: habrovka@gmail.com – znáte ty internety, 🙂 už se poptávka z formuláře cestou k nám ztratila.

V případě zájmu o pravidelnou akci pište na adresu sal@michlehabrovka.cz, kde uveďte:

  • účel rezervace
  • datum rezervace *
  • čas rezervace (od-do, celý den) **
  • jaké prostory chcete rezervovat – sál / kavárna / klubovna / zahrada, nebo některou kombinaci ***

* podle kalendáře
** v případě času od-do musíte započítat i čas pro svou přípravu a úklid po akci
*** podle ceníku

Pokud je termín Vaší akce za měsíc a více, odpověď na email může přijít později (1-3 dny). Prosíme o shovívavost. Děkujeme za pochopení a za dodržení postupu! 😉
Rezervace je schválena až po potvrzení emailu se závaznou rezervací, včetně podmínek pronájmu!

Doporučujeme

Zakázkový květinový ateliér Verbaskum – pokud hledáte, kdo vám udělá květinovou výzdobu vaší akce (svatby, pohřby, oslavy) a zná dobře prostory Habrovky.

Verbaskum od svého založení kategoricky odmítá neekologickou a eticky spornou produkci dovážených květin a hledá vlastní cesty. Při každé realizaci je pro nás kromě estetiky, jedinečnosti a osobního přístupu zásadní ochrana životního prostředí a udržitelnost přírodních zdrojů. Rozvíjíme ekologické floristické postupy a, kde je to možné, využíváme recyklaci a upcyklaci. Ateliér Verbaskum je jedním ze zakládajících členů Platformy Výkvět, která podporuje lokální ekologické pěstitele květin. Ve své tvorbě doplňujeme květiny od českých farmářů materiálem z vlastních a spřízněných zahrádek, materiálem šetrně posbíraným v divočině i získaným z údržby veřejné zeleně.

Kontakt: Anna Plischke, +420 732 658 781, verbaskum.info@gmail.com