Bazárek s dětskými věcmi

Bazárek s dětskými věcmi

Již za pár dní bude na Habrovce ba-zá-rek!
Shrnutí: Bazárek bude 23. – 25. 4. 2021 ve stejném režimu jako před Vánoci. Přinést můžete opět dětské i dospělé oblečení, boty, sportovní potřeby atd.Součástí bazárku bude i prodej sazeniček paní Zelinkové.

Pokud víte o někom, kdo je v této době v nouzi a potřebuje pomoci (rodiny s více dětmi, rodiče bez zaměstnání atd.), určitě jej také pozvěte. Rádi pomůžeme.

Kompletní info k bazárku: Milí příznivci dětských bazárků,
mám pro vás (hlavně pro ty, kdo se mě ptají) dobrou zprávu. Dětský bazárek na Habrovce (ul. U Habrovky 2) se bude opět konat a to ještě v dubnu. Vzhledem k opatřením bude probíhat ve stejném režimu jako před Vánoci. Navíc bude v sobotu i v neděli paní Zelinková prodávat své sazeničky.

Termín:
v pátek 23. 4. 2021 od 16:00 do 19:00 příjem věcí a příprava
v sobotu 24. 4. 2021 od 13:00 do 17:00 prodej věcí
v neděli 25. 4. 2021 od 9:00 do 13:00 prodej věcí
v neděli  25. 4. 2021 od 13:00 do cca 18:00 balení a úklid

Pravidla:
v sále na Habrovce může být omezený počet lidí, vzhledem k tomuto pravidlu budeme věci na Habrovku přijímat venku před sálem. V sále budou jen Ti, kteří budou připravovat věci na prodej.
během nakupování bude také omezený počet dospělých (děti se do tohoto počtu stejně jako v obchodech nepočítají), vzhledem k tomu, že jsme přidali i sobotní odpoledne, věřím, že se na bazárku všichni v pohodě vystřídáme. Zkuste si návštěvu naplánovat třeba na sobotu – v neděli počítáme, že nás navštíví lidé, kteří budou zároveň na mši.
během přípravy i nakupování budeme mít všichni respirátory.
kavárna bude během bazárku mimo provoz (nabídnout můžeme pouze vodu, čaj nebo kávu)
pokud vám není dobře, zůstaňte prosím doma a pošlete nakupovat třeba kamarádku nebo babičku. Děkujeme!

Prosba o pomoc s přípravou:
budeme rádi za jakoukoliv pomoc při páteční přípravě i nedělním balení a úklidu. I když nás může být v sále jen poskrovnu, nebojím se, že bychom kapacitu překročili. V případě potřeby se můžete vystřídat po partách. Vzhledem k tomu, že budeme třídit a připravovat také věci z jarního svozu, tak věcí bude opravdu hodně. V pátek by se nám na 16:00 hodili silní mužové, kteří by nám postavili stoly.
Budu ráda, když se mi dobrovolníci přihlásí (mailem nebo na telefon) nebo když rovnou přijdou. I hodinka vašeho času nám moc pomůže.

Pomozme potřebným:
Pokud víte o někom, kdo je např. v tíživé situaci (vlivem pandemie), určitě mu přepošlete naši pozvánku. Rádi pomůžeme rodinám s více dětmi nebo rodinám, které to v této situaci potřebují.  

Co můžete přivézt a co budeme prodávat?
Jako obvykle dětské věci: oblečení, boty, sportovní potřeby, hračky, knížky, kočárky, autosedačky…
Vzhledem k tomu, že obchody pro dospělé jsou stále zavřené, můžete přinést i oblečení pro dospělé, sportovní potřeby a boty

Co prodávat nebudeme?
Bohužel nemáme kapacitu na prodej skla, keramiky, kuchyňského náčiní, elektroniky, nábytku, knih (kromě dětských), CD a DVD atd.
Děkujeme za pochopení.

Jak to bude letos s placením?
Stejně jako každý dětský bazárek – příspěvky budou dobrovolné. Celý výtěžek z bazárku předáme farnosti, která část peněz použije na pomoc potřebným atd.

Těším se na vás!
Jindřiška Kyselová tel: 604 296 938